Activitats

El Gironès és un territori ideal per fer un munt de propostes interessants a l’aire lliure. Proposem aquestes empreses proveïdores d’activitats de turisme actiu per gaudir amb la família o els amics, escapades de cap de setmana, una convenció d’empresa, etc!

Al peu de Gavarres972 01 16 69turisme@girones.cat
Burricleta972 751 017www.burricleta.comLloguer de bicicleta elèctrica
Caiac i natura699 770 647 www.caiacinatura.com Piragüisme
Camins de Monestir972 01 16 69turisme@girones.cat
Cavall de Mar616 450 416www.cavalldemar.netHípica
El Congost i la muntanya dels Sants Metgesturisme@girones.cat
El puig d’Adri i les Gorgues de Canetturisme@girones.cat
El puig de Cadiretesturisme@girones.cat
El volcà de la Banya del Bocturisme@girones.cat
El volcà de la Crosaturisme@girones.cat
Els masos del Pla de l’Onyar972 01 16 69turisme@girones.cat
Gironaway658 476 457www.gironaway.comSegway, visites guiades
La capçalera de l’Onyarturisme@girones.cat
La Vall de Sant Daniel972 01 16 69turisme@girones.cat
Les Deveses i les hortesturisme@girones.cat
Les Pedreres i el camí del calvari
Livetour696 447 761www.livetour.catSegway
Pitch & Putt Fornells Club972 476 672www.pitchandputtfornells.catGolf
Puig de la Banya del Bocturisme@girones.cat
Ruta dels arbres monumentals972 01 16 69turisme@girones.cat
Ruta pels veïnats972 01 16 69turisme@girones.cat
Sant Cristòfol del Boscturisme@girones.cat
Turismon travel872 590 969www.turismon.netVisites guiades
Vall d’en Xuncla972 01 16 69turisme@girones.cat
MENU

Gironès